صنایع چوبی آذربایجان از سال ۱۳۶۷ با تولید و فروش مبلمان خانگی و اداری شروع به کار نمود . از سال ۱۳۷۴ تمرکز بیشتری بر روی مبلمان اداری نموده و با کسب تجربه های جدید مبدل به واحد تخصصی طراحی و اجرای مبلمان اداری گشته است .

این واحد توانسته است با اخذ نمایندگی انحصاری فروش محصولات کارخانجات معتبری همچون نیلپر – راحتیران – ساجیران – لیو و چندین و چند واحد صنعتی معتبر و خوشنام در صنعت مبلمان کشور به جمع خدمتگزاران جامعه اعم از شرکتهای دولتی و خصوصی و اداره جات و همچنین مردم عزیز کشورمان بپیوندد .

این واحد علاوه بر نمایندگی فروش محصولات شرکتهای فوق , خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ادارات و شرکتها را نیز بر عهده میگیرد و با بهره گیری از کادری مجرب سعی بر این دارد تا با تلفیق تکنولوژی و هنر , محیطی شاد و زیبا و کار آمد برای مشتریان خود بوجود آورد . تمام سعی کارشناسان و طراحان این واحد در جهت بدست آوردن رضایت مشتری انجام می گردد .

این واحد در ارائه خدمات طراحی از کادری مجرب , خلاق و خوش سلیقه بهره میبرد و با به کار گیری ابزارهای طراحی مدرن و توجه به رعایت اصول ارگونومیک سعی در ایجاد محیطی مناسب برای فعالیت مشتریان خود دارد و همچنین در ساخت و اجرای طرح های خود از بهترین اجناس ممکن استفاده مینماید . همچنین جلب رضایت مشتری در باب خدمات پس از فروش را نیز یکی از وظایف و تعهدات اصلی خود میداند .